MUDr. Libor Janeček - dětský chirurg

Milé maminky,

každá z nás chceme pro své dítě jen to nejlepší včetně lékařské péče.

Díky velmi pozitivní vlastní zkušenosti jsem se proto rozhodla touto cestou i Vás seznámit s fantastickým odborníkem na svém místě, s panem doktorem Liborem Janečkem, jehož specializací je dětská chirurgie.

Jeho přístup, empatie, vysoká odbornost a profesionalita je skutečně ojedinělá.

Jako maminky víme, že není nic horšího, než když naše dítě jakkoliv onemocní     a potřebuje odbornou lékařskou pomoc.

Pan doktor nejenže vyniká svou odborností, ale je i tolik potřebnou psychickou podporou pro rodiče.

Konkrétně náš problém se týkal problému se zúženou předkožkou (fimóza).

Jelikož jsme tento problém řešili více než rok a to všemi možnými cestami, poznala jsem za tu dobu spoustu maminek, které mají úplně stejný problém      jako my.

Chtěla bych tímto upozornit maminky, že ne vždy v důsledku neúspěšné konzervativní léčby, musí problém skončit obřízkou. Trvalo mi to dlouhé dny          a hodiny hledání, ale nakonec se stal zázrak a objevila jsem pana doktora Janečka, který nám opravdu pomohl.

 

Ať u Vás trápí jakýkoliv problém spadající do odbornosti dětského chirurga, neváhejte se na pana doktora Janečka obrátit (třeba prostřednictvím jeho on-line poradny).

Věřím, že budete spokojeny jako my a další desítky rodičů, jejichž hodnocení        a veškeré informace o tomto skvělém lékaři můžete shlédnout jak na samotných stránkách pana doktora www.liborjanecek.cz anebo pod tímto odkazem

https://www.znamylekar.cz/libor-janecek/chirurg/usti-nad-orlici

Tímto bych chtěla panu doktorovi Janečkovi ještě jednou za celou naší rodinu srdečně poděkovat a hlavně ostatní maminky informovat o jeho existenci.

Celý příběh od začátku až do šťastného konce můžete shlédnout kliknutím         na odkaz na konci této stránky.

 Petra W. Jedličková