Výluka v editaci nového zboží

Důležité upozornění

 

Vážená zákaznice, vážený zákazníku,

děkujeme za Vámi vytvořenou rezervaci zboží. Tato rezervace má platnost 15 dní.

Jak uvádíme na titulní straně našeho eshopu, do min. 15.5. 2019 nebude přidáváno žádné nové zboží a to z provozně technických důvodů.

Za nastalou situaci se omlouváme a věříme, že i tak budete spokojeni s vybranými oblečky, kterých je na našich stránkách stále více než 3500 kusů:)

Prosím, zde nabízíme možnosti, jak naložit s Vaší rezervací:

1) rezervaci, která má platnost 15 dní (po tuto dobu však nebude vloženo žádné nové zboží), si můžete u nás ponechat jako objednávku s pozdějším odesláním, např. až za oněch 15 dní.

Tuto možnosti využijete, když nastane situace např.:

a) líbí se mi tyto šatičky pro malou, ale mateřská mi přijde až za 10 dní

nebo

b) tyto tepláky pro syna plus další věci na tábor bych potřebovala, ale budu teď týden na dovolené, popř. hospitalizovaná, mohu zásilku převzít z jiného důvodu až za týden apod.

Po uplynutí 15denní rezervační lhůty bude automaticky rezervace přeměněna na objednávku a tato Vám bude expedována standardně během 1-2 pracovních dní.

I tuto rezervaci lze samozřejmě předčasně (kdykoliv) proměnit na objednávku a zboží si nechat odeslat během 1-2 pracovních dní.

3) závazně objednané věci v této rezervaci můžete stornovat  do tří pracovních dní po obdržení tohoto potvrzujícího emailu. Prosíme o krátký email, že si přejete Vaši rezervaci stornovat.

Mnohokrát děkujeme stálým i novým zákaznicím za jejich laskavé pochopení nastalé situace a jelikož nové letní zboží je již roztříděno a připraveno na květnové publikování, troufáme si říci, že letos opět je na co se těšit. Zboží je nádherné, převážně zcela nové nebo jako nové, zkrátka OK tak jako vždy:)

S přáním prima dní Váš OK Secondhand